Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Ogłoszenia 10 czerwca 2018

1. Dzisiaj X niedziela zwykła.

2. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza św. w intencji obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci i w intencji rodzin naszego miasta. Po Mszy św. uroczyste przejście na plac Miejski, modlitwa w obronie życia i festyn rodzinny. Zapraszamy do licznego uczestnictwa.

3. Dzisiaj o godz. 14.00 poświecenie pól w Kręgach i Rybnie, zaś w przyszłą niedzielę w Tulewie Górnym i Rybienku Starym.

4. Dzisiaj o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie ul. Sowińskiego, w intencji naszego miasta i naszej Ojczyzny.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi.

6. 13 czerwca (środa) dzień swoich imienin będzie obchodził ks. kan. Antoni Kosiorek, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

7. W najbliższym czasie organizujemy pielgrzymki:

• do Gietrzwałdu: 30 czerwca, wyjazd o godz. 5.00, koszt 50 zł. Będzie to spotkanie pokutne. Bliższe informacje na stronach internetowych.

• wyjazd nad morze w dniach 8 – 14 lipca, osoby zapisane prosimy o uregulowanie należności u ks. Grzegorza. Spotkanie organizacyjne dla rodziców 21 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 w salce parafialnej.

8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać za ofiary z racji poświęcenia pól. Bóg zapłać naszym parafianom gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Tulewa Górnego za ofiarę 2.770 zł.

9. Kościół jest miejscem świętym, miejscem obecności Boga w Najświętszym Sakramencie, dlatego potrzebny jest stosowny strój i zachowanie. Słupki ze sznurem, które są na stopniach ołtarza, przypominają nam, że prezbiterium jest miejscem szczególnym i wymaga szacunku i czci.

10. W przyszłą niedzielę przy SP1 będzie festyn misyjny organizowany przez SP1, siostry Pallotynki i naszą parafię. Zachęcamy do uczestnictwa. Będzie wiele różnych atrakcji. Bliższe informacje na plakatach. Festyn będzie w godz. 10.30 – 17.00.

11. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

13. W zakrystii są do nabycia płyty z I Komunii św.

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.

Ewangelia wg Św. Mateusza 6, 34