Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

Poradnia

 


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

http://www.lomza.odnowa.org/

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 

Statystyka

Odsłon : 608305

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Logowanie dla administratorów
Pielgrzymka na zakończenie białego tygodnia PDF Drukuj Email

15 maja 2016 roku 149 dzieci przystąpiło w naszej parafii do I Komunii Św. Przez cały następny tydzień uczestniczyły w tzw. białym tygodniu. Codziennie przyjmowana Komunia św. miała wzmocnić więź dzieci z Jezusem Eucharystycznym.

By podziękować Jezusowi za dar Eucharystii, na zakończenie białego tygodnia część dzieciaków wyjechała na pielgrzymkę do Łomży. W programie pielgrzymki było zwiedzenie muzeum diecezjalnego, Katedry, kaplicy seminaryjnej, a także siedziby Radia Nadzieja, gdzie dzieci mogły zdać relację z wyjazdu na żywo. Punktem centralnym pielgrzymki była Msza św. odprawiona w Katedrze Łomżyńskiej.

Zdjęcia w galerii

 
I Komunia Święta PDF Drukuj Email

W niedzielę 15 maja w naszym kościele po raz pierwszy do Komunii Św. przystąpili trzecioklasiści szkół podstawowych nr 1 w Wyszkowie oraz w Rybnie i Kręgach.

Ta wyjątkowa dla parafii i rodzin uroczystość wypadła w święto Zesłania Ducha Świętego. – Pamiętajcie, że kiedy przyjdą trudne momenty, Bóg nie zostawi was samych, będzie niósł was na swoich ramionach, bo was kocha – do dzieci zwrócił się ks. Zbigniew Borawski. – Wierzę, że Komunia św. jest w stanie zmieniać nas każdego dnia, nie tylko od uroczystości do uroczystości. Niech zstąpi na nas Duch Św. i odmieni nasze serca.

Zdjęcia w galerii

 
Pielgrzymka do sanktuarium w Osuchowej PDF Drukuj Email

2 maja 2016 r. już po raz 31. wyruszyła piesza pielgrzymka do Maryjnego Sanktuarium w Osuchowej.

Na pielgrzymim szlaku, wymagającym wysiłku, ale też pełnym refleksji i modlitwy, spotkało się około 100 osób z Wyszkowa i okolic. Pielgrzymkę poprowadzili księża Zbigniew Borawski i Adam Jabłoński.

Mszy św. kończącej pielgrzymkę, przed cudownym obrazem Matki Bożej Osuchowskiej przewodniczył ks. proboszcz Roman Karaś. Następnego dnia, 3 maja, wiele osób z naszej parafii wzięło udział w odbywających się w Osuchowej uroczystościach odpustowych ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

Zdjęcia w galerii

 
Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych PDF Drukuj Email

Maj to miesiąc szczególnie poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. Zachęcamy więc do modlitwy Litanią Loretańską. W naszym kościele nabożeństwa majowe odprawiane są po Mszy św. o godz. 18.00. Staropolskim zwyczajem zachęcamy także do odmawiania litanii do Najświętszej Maryi Panny przy naszych kapliczkach i krzyżach.

 
Przekazanie Ducha Świętego umacnia wiarę! PDF Drukuj Email

Ksiądz biskup Janusz Stepnowski w niedzielę 24 kwietnia 2016 r. w naszej parafii udzielił sakramentu Bierzmowania 95 gimnazjalistom.

Bierzmowanie jest dopełnieniem i umocnieniem tego, co zapoczątkował Chrzest św. Przekazanie Ducha Świętego umacnia wiarę, ale też zobowiązuje do świadczenia o niej. Dlatego, zarówno do młodzieży, jak i zgromadzonych w kościele rodzin i przyjaciół bierzmowanych, ksiądz biskup apelował, by nie wstydzili się swojej wiary.

Zdjęcia w galerii

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 38

Kaplica Wieczystej Adoracji

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

PAKTiK

Parafialne Artystyczne Kółko Teatralne i Komediowe

Słowo:

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22