Przejdź do treści

Pola Nadziei dla hospicjum

    Członkowie Klubu Przyjaciół Wyszkowa oraz Caritas Hospicjum Domowe, działające przy parafii św. Wojciecha, już po raz szósty zapraszają na akcję „Pola Nadziei”. Zasadzone jesienią żonkile sprzedawane będą w sobotę i niedzielę, 18 i 19 kwietnia, przez wolontariuszy, a zebrane datki przeznaczone zostaną na działalność hospicjum.
    Harmonogram zbiórki:
    – sobota 18 kwietnia – żonkile będzie można kupić przy głównych punktach handlowych na terenie Wyszkowa
    – niedziela 19 kwietnia – wolontariusze z żonkilami będą przy kościołach w Wyszkowie, Brańszczyku, Długosiodle, Porębie, Somiance, Rząśniku, Lucynowie, Leszczydole-Nowinach, Niegowie oraz Kamieńczyku.
    W akcji tradycyjnie wezmą już udział wolontariusze z Gimnazjum nr 1 (os. Polonez), Gimnazjum nr 2, Zespołu Szkół w Leszczydole-Nowinach i Zespołu Szkół nr 2 wraz z opiekunami. To  kolejny rok, gdy głównie młodzi ludzie angażują swój wolny czas i pracę, by wesprzeć tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.
    Pomoc i opieka nad chorym czy słabszym to rzeczywiste świadectwo naszej wrażliwości i systemu wartości, które wyznajemy. Z góry bardzo Wam dziękujemy.

    Klub Przyjaciół Wyszkowa