1. Dzisiaj XIII niedziela zwykła.
2. Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.
3. Zachęcamy do udziału w różnych formach rekolekcji i odwiedzania sanktuariów, udziału w pielgrzymkach rowerowej, pieszej i autokarowych.
4. Organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium w Oborach 15 lipca. Wyjazd o godz. 5 rano, koszt 50 zł, zapisy w zakrystii.
5. Przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy w dniach 9Â – 13 sierpnia. Przy zapisie podajemy nr pesel. Koszt 270 zł, przy zapisie.
6. W tym tygodniu wypadają dni odnowy duchowej:
- pierwszy wtorek miesiąca – modlimy się do św. Michała Archanioła
- pierwszy czwartek miesiąca – o godz. 18 modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne za wstawiennictwem św. Wojciecha i za adorujących Najświętszy Sakrament
- pierwszy piątek miesiąca – Msze św. o godz 6.30, 7.00, 16.00, 18.00, w Gulczewie o 16.30.
7. W przyszłą niedzielę o godzinie 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia przy rondzie, ul. Sowińskiego.
8. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na Kościół. Bóg zapłać naszym parafianom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.
9. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
10. Wyjazd na obóz letni we wtorek o godzinie 10.00 sprzed kościoła św. Wojciecha.
Â