- Dzisiaj V niedziela wielkanocna, a jednocześnie pierwsza niedziela miesiąca – po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja, zaś po Mszy św. o 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez zespół młodzieżowy „Ubogaceni”.
- W poniedziałek 8 maja uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – głównego patrona Polski. Jest to także dzień imienin ks. profesora Stanisława Borkowskiego i ks. Stanisława Kućmierowskiego. Otoczmy Ich naszą modlitwą. Pamiętajmy w modlitwie także o zmarłych ks. kan. Stanisławie Szulcu i ks. prał. Stanisławie Pakiele.
- W środę 10 maja po Mszy św. o godz. 18.00 świadectwo wiary dla kandydatów do sakramentu bierzmowania poprowadzi przedstawiciel Kurii Biskupiej.
- W sobotę 13 maja wypada rocznica objawień fatimskich. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie różaniec ulicami naszej parafii. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie Kółka Różańcowe.
- W przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Uroczystość I Komunii Świętej. Z tego powodu Msze św. będą odprawiane wg zmienionego porządku: o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 12.00, 16.00 i 18.00. Msze św. komunijne będą o godz. 10.00 i 12.00.
- W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 będziemy gościć ks. Stefana Ceberka, proboszcza z Porządzia, który po Mszy św. poprowadzi wieczór uwielbienia. Zapraszamy do uczestnictwa.
- Prosimy sołtysów o zgłaszanie terminów poświęcenia pól.
- Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Dziękujemy naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła. Mieszkańcy Tulewa ofiarowali 1.000 zł.
- Proszono nas o ogłoszenie: Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Łagiewnik – 13 maja o godz. 3.00 rano. Koszt 200 zł.
- Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, do czytania Pisma św., książek i prasy katolickiej.
- Po nagrodę życia wiecznego odeszli śp. Krystyna Rosa l. 87 z Rybna, śp. Henryk Osęka l. 75 oraz śp. Lech Stanisław Kunikowski l. 66. Wieczny odpoczynek…
- OGŁOSZENIE PRZED I KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ
Próby:
- 8 maja, godz. 16.30 – IIIa i IIIb SP1 + SP w Kręgach
- 9 maja, godz. 16.30 – JSP, SP w Rybnie i inne szkoły