Najnowsze zdjęcia w galerii

Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Znajdź nas na Facebook-u

Facebook Image

Bal Wszystkich Świętych

Fantastycznie bawili się uczestnicy Balu Wszystkich Świętych, który w sobotę 29 października 2022 r. odbył się w podziemiach naszego kościoła.

Bale, odbywające się tuż przed Uroczystością Wszystkich Świętych, są już tradycją naszej parafii. Cieszy, że z tegorocznego zaproszenia skorzystało tak wiele dzieci - wszystkie pięknie przebrane za świętych i błogosławionych, swoich patronów, słynne postacie biblijne, wszystkie chętne do wspólnych tańców i śpiewów.

Był czas na zabawę, ale i chwilę poważnej refleksji nad świętością. Najpierw wszyscy wzięli udział we Mszy św., w uroczystej procesji przeszli przez kościół ze znajdującymi się w naszym kościele relikwiami świętych i błogosławionych. - Wierzę głęboko, że jak wszyscy tu jesteśmy, będziemy kiedyś świętymi - do dzieci i dorosłych zwrócił się ks. Zbigniew Borawski. - Świętość to nie jest robienie nadzwyczajnych rzeczy. To, co łączyło świętych, to miłość do Boga. Kochać - to najprostsza droga do świętości. Miłość nas przemienia. Dzięki niej naprawiamy błędy, które każdemu zdarza się popełniać.

zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

 button-1

Nabożeństwa

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.


Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Spotkania grup i wspólnot

grupy v2

Spotkania modlitewne

spotkania

Słowo:

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, Dla Niego prostujcie ścieżki!

Ewangelia wg Św. Marka 1, 3