Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 13123  gości oraz 0 użytkowników.


Nasi parafianie licznie uczestniczyli w Marszu dla Życia i Rodziny, który 25 marca przeszedł ulicami Wyszkowa. Tegoroczne hasło brzmiało „Głośmy radość życia”.

Marsze odbywają się w całej Polsce w Dniu Świętości Życia, którego ustanowienie było odpowiedzią na apel Jana Pawła II: „Jego podstawowym celem jest budzenie w sumieniach, w rodzinach, w Kościele i w społeczeństwie świeckim wrażliwości na sens i wartość ludzkiego życia w każdym momencie i każdej kondycji”.

Uroczystość w naszym mieście rozpoczęła Msza św. w kościele św. Idziego odprawiona przez ks. biskupa Tadeusza Bronakowskiego, proboszczów wyszkowskich parafii ks. Zdzisława Golana, ks. Romana Karasia i ks. Kazimierza Wądołowskiego oraz księży Wojciecha Borkowskiego i Szymona Biedrzyckiego.

- Czy wolność wyrastająca z cmentarzyska nienarodzonych dzieci jest jeszcze wolnością? – zastanawiał się ksiądz biskup. - Musimy sobie na nowo przypomnieć, jak wielka jest wartość ludzkiego życia. W kraju, gdzie są jeszcze pozostałości po obozach śmierci, powinniśmy wiedzieć, co się dzieje, gdy człowiek chce być panem życia i śmierci.

- Niech ten marsz trwa dłużej niż dzisiejszy wieczór – apelował ksiądz biskup, dziękując organizatorom i uczestnikom, „dającym świadectwo mieszkańcom Wyszkowa.”

Po Mszy św. wierni, niosąc transparenty „Głośmy radość życia”, „Rodzina kolebką życia i miłości”, „Zwyciężamy miłością”, przeszli obok kościoła św. Wojciecha, do kościoła św. Rodziny, gdzie można było podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

Zdjęcia w galerii

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22