1. Dzisiaj IV niedziela wielkanocna obchodzona jako niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania.
2. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odpust ku czci św. Wojciecha. Uroczysta suma odpustowa o godz. 12.30, zapraszamy asystę. O godz. 19.00 kolejny koncert organowy.
3. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom gościom i tym, co chodzą do naszego kościoła.
4. Organizujemy pieszą pielgrzymkę do Osuchowej 2 maja. Wyjście pielgrzymki około 7.00 rano. Wpisowe 15 zł. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się i zapisywanie.
5. Organizujemy pielgrzymkę do Wilna. Wyjazd 5 maja o godz. 2.00 w nocy. Koszt 120 zł. Zapisy w zakrystii.
6. Organizujemy pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia. Wyjazd 26 maja o godz. 4.00 rano. Koszt 60 zł.
7. Organizujemy wyjazd nad morze w dniach 8 – 14 lipca, bliższe informacje i zapisy u ks. Grzegorza.
8. Środowisko Wyszkowskiej Służby Zdrowia zaprasza pracowników i emerytów służby zdrowia na rekolekcje i pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 25 – 27 maja. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
9. W naszych modlitwach pamiętajmy o ks. Jerzym Brzezińskim, który jutro obchodzi dzień swoich imienin.
10. Przy wyjściu z kościoła u ks. Grzegorza możemy nabyć książkę o naszej parafii. Książka dostępna jest także w sklepiku parafialnym.
11. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.
12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.