Przejdź do treści

Ustanowienie nowych lektorów

    W pierwszą niedzielę adwentu w naszej parafii zostało ustanowionych, przez księdza proboszcza, 14 nowych lektorów.

    Nowi lektorzy to: Nikodem Czajkowski, Filip Dudzik, Michał Dziadak, Szymon Dziedzic, Dawid Jabłoński, Kamil Jaszewski, Marcel Juszyński, Igor Juszyński, Mateusz Wróbel, Antoni Nisio, Nikodem Kuchta, Szymon Klukowski, Dawid Turek, Jan Wachowski.

    Ministrantom gratulujemy awansu na kolejny stopień posługi przy ołtarzu i życzymy odwagi oraz wytrwałości w czytaniu Słowa Bożego.

    Po Mszy św. wszyscy lektorzy otrzymali pamiątkowe obrazki i wraz z rodzicami udali się na krótkie spotkanie do dolnego kościoła.

    Dziękujemy za posługę przy ołtarzu i zaangażowanie, a rodzicom za okazywane wsparcie i pomoc.