Śmierć została pokonana na zawsze, śmierć nie ma już nad nami władzy! Niech wielkanocna radość stanie się udziałem nas wszystkich.
Na to świętowanie zostawiamy Was, drodzy parafianie, z myślą papieża Leona XIV: „Pan żyje i pozostaje z nami. Poprzez przebłyski zmartwychwstania przenikające ciemności, powierza On nasze serce nadziei, która nas podtrzymuje: moc śmierci nie jest ostatecznym przeznaczeniem naszego życia. Jesteśmy raz na zawsze ukierunkowani ku pełni, ponieważ w Chrystusie zmartwychwstałym także my zmartwychwstaliśmy.
