Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 6345  gości oraz 0 użytkowników.


Wczesnym rankiem, w sobotę 11 lutego, wyjechaliśmy na naszą kolejną wycieczkę do Warszawy. Nasz wyjazd, jak zawsze, rozpoczęliśmy wspólną modlitwą i błogosławieństwem udzielonym przez ks. Zbyszka.

Najpierw pan kierowca zawiózł nas do parku trampolin. Tam zrobiliśmy wspólne zdjęcie, krótka rozgrzewka i ruszyliśmy na „wielkie skakanie”. Atrakcji było co nie miara: basen z gąbkami, ścieżki akrobatyczne, tunele, huśtawki oraz zjeżdżalnie. Młodsze dziewczynki upodobały sobie najbardziej skakanie na trampolinach. W wyścigu z przeszkodami dziewczynki ze scholii pokonały z kretesem swoją panią opiekunkę. Zmęczeni, spoceni, ale bardzo zadowoleni pojechaliśmy do Centrum Handlowego Targówek. W między czasie skosztowaliśmy wyśmienitych oponek i cukiereczków „szalone pszczółki”, które podarował nam ks. Jarek z Ukrainy. Po jedzeniu, pysznej herbatce i kawie był jeszcze czas na wspólną zabawę, rozmowę i integrację. Ostatnim naszym punktem był film pt. „Asteriks i Obeliks”. Główni bohaterowie to dwójka przyjaciół na śmierć i życie, czyli mały ciałem, a wielki duchem Asteriksi jego potężny kompan Obeliks. Tym razem brali udział w wyprawie do Chin. Jednym z motywów filmu było wystawienie na próbę przyjaźni pomiędzy tytułowymi bohaterami, a poszukiwaniem miłości. Zwyciężyła niezachwiana i dozgonna przyjaźń. Film dostarczył nam bardzo dużo powodów do śmiechu.

Z modlitwą i uśmiechem na twarzach wróciliśmy do Wyszkowa, gdzie czekali już na nas rodzice. Bardzo dziękujemy księdzu Zbyszkowi za zorganizowanie wycieczki, rodzicom i paniom opiekunkom za troskliwą opiekę.

zdjęcia w galerii

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22