Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 6267  gości oraz 0 użytkowników.


Majowe pielgrzymki do Sanktuarium Maryjnego w Osuchowej są wieloletnią tradycją naszej parafii. W tegorocznej wzięło udział ponad 200 osób, w tym spora grupa młodzieży.

Kult Matki Bożej w Osuchowej jest ściśle związany z objawieniami, które miały miejsce na początku XX wieku. W lesie, w miejscu, gdzie objawiała się Matka Boża, stoi drewniana kapliczka. Obraz Matki Bożej z Dzieciątkiem według otrzymanej wizji znajduje się w nieodległym kościele. Od lat modlą się przed nim pielgrzymi z wielu miejscowości, pielgrzymi szlak wiedzie m.in. z Wyszkowa.

W tym roku na pieszą pielgrzymkę, 2 maja, wyruszyło ok. 215 osób, w tym duża grupa młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Dziękujemy też animatorom i naszemu zespołowi muzycznemu, który wspomagał nas w pielgrzymowaniu. Dziękujemy mieszkańcom Natalina i Jaszczułt za bardzo miłe przyjęcie nas i za poczęstunek, który każdego roku dla nas przygotowujecie.

Nasze pielgrzymowanie zakończyliśmy wspólną Eucharystią i spotkaniem przy ognisku.

zdjęcia w galerii

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22