Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 1973  gości oraz 0 użytkowników.


alt

Przeżywaliśmy odpust ku czci Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, patronki naszego kościoła.

Uroczystej sumie przewodniczył ks. infułat Jan Sołowianiuk, a kazanie wygłosi ks. prałat Jerzy Abramowicz. Wspomniał w nim budowniczego naszego kościoła, ks. Stanisława Szulca: - Jego niezmordowane pielgrzymowanie również związane było z obliczem Matki. Chciał, by wspólnota, gromadząc się w świątyni, wpatrywała się w Jej oblicze. By wierni nie spuszczali głów do dołu, ale wpatrywali się w Jej oczy, zapytali, jaki ma plan dla nas. Ona ukierunkowuje nas na swojego Syna. On jest źródłem, do którego Ona nas prowadzi.

Podczas uroczystej sumy zakończonej procesją, dziękowaliśmy również za Kaplicę Wieczystej Adoracji, którą mamy w kościele już od 18 lat. Była to również Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony. Okazałe wieńce dożynkowe przygotowali mieszkańcy Krąg i Gulczewa.

Uroczystość odpustowa zakończyła Czterdziestogodzinne Nabożeństwo hasło pod hasłem „Chrystus prawdziwie obecny”, które poprowadził ks. Stanisław Kućmierowski.

zdjęcia w galerii

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22