Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 1730  gości oraz 0 użytkowników.


We wspaniałej, radosnej atmosferze zakończyliśmy okres Bożego Narodzenia. Z koncertu kolęd i pastorałek, na który zaprosił nasz młodzieżowy zespół, wszyscy wyszliśmy po prostu uBogaceni. Z głębi naszych świątecznie rozśpiewanych serc dziękujemy!
To wyjątkowe muzyczne wydarzenie miało miejsce w niedzielny wieczór, 7 stycznia, w święto Chrztu Pana Jezusa. Do wspólnego śpiewania najpiękniejszych polskich kolęd i znanych pastorałek zaprosił nasz parafialny zespół „uBogaceni”, wspierany przez rozbudowany specjalnie na tę okazję zespół muzyczny. Momentami było lirycznie, momentami radośnie, ale na pewno wieczór pokazał, że kolędowanie to nie tylko podtrzymywanie jednej z najpiękniejszych polskich tradycji, wyśpiewywanie wielkiej radości z narodzenia Pana, ale też budowanie wspólnoty. Cieszy, że tak wiele osób odpowiedziało na zaproszenie do wspólnego śpiewania. W repertuarze znalazły się tradycyjne kolędy m.in. „Bóg się rodzi” i „Do szopy, hej pasterze”, a także współczesne utwory „Świeć, gwiazdeczko, świeć”, „Pastorałka od serca do ucha”, „Już prawie kres”, „Uciekali”.
Podczas tego pięknego świątecznego wieczoru w naszym kościele wystąpili: Wiktoria Kukwa, Magdalena Wróbel, Wiktoria Marszał, Karol Kuchta, Kacper Kuchta, Maja Żołędowska, Danka Wachowska, Alicja Fankidejska, Anna Zaleska, Wiktor Gierek, Julia Komor, Kuba Gołasiewicz, Kinga Ponikiewska, Antonina Dąbrowska, Piotr Michalik, ks. Robert Szulencki.
Instrumentaliści: Izabela Michalik (gitara akustyczna), Patryk Fankidejski (gitara basowa), Piotr Lewandowski (pianino), Wiktoria Marszał (skrzypce), Łukasz Wachowski (bęben, cajon, perkusjonalia), Karol Kuchta (puzon), Kacper Kuchta (saksofon), Wiktor Gierek (tuba).
Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla pana Jacka Serafina zajmującego się nagłośnieniem za poświęcony czas i cierpliwość. Dziękujemy również panu kościelnemu Pawłowi za pomoc przy oświetleniu, a także Pawłowi Jeżakowi za wyświetlanie tekstów kolęd. Bóg zapłać!

zdjęcia w galerii

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22