Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 1711  gości oraz 0 użytkowników.


Zgodnie z tradycją kolędy śpiewamy do 2 lutego – Święta Ofiarowania Pańskiego. Trudno wyobrazić sobie piękniejsze zakończenie świątecznego czasu niż wspaniały koncert „Mazowieckie Kolędowanie”, który odbył się w naszym kościele w poniedziałkowy wieczór, 29 stycznia.

„Mazowieckie Kolędowanie” to cykl koncertów odbywających się w kościołach na terenie całego województwa, z okazji jubileuszu 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego. Cieszymy się, że na mapie tych szczególnych wydarzeń świąteczno-artystycznych znalazł się również nasz kościół.
Podczas wieczornego koncertu wystąpili wokaliści: Sylwia Danieluk, Rafał Szatan i Zofia Nowakowska. Towarzyszyła im, w roli narratora, lubiana aktorka Krystyna Tkacz. Z artystami wystąpiła Orkiestra Kameralna Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury pod kierownictwem Bernarda Chmielarza.
W repertuarze znalazły się najpiękniejsze kolędy i pastorałki, m.in.: „Bóg się rodzi”, „Nie było miejsca dla Ciebie”, „Lulajże Jezuniu”, „Wśród nocnej ciszy”, „Pójdźmy wszyscy do stajenki”, które publiczność chętnie śpiewała wraz z artystami.
Koncert patronatem honorowym objął Marszałek Województwa Mazowieckiego. Organizatorami byli Mazowiecki Teatr Muzyczny i Samorząd Województwa Mazowieckiego, a współorganizatorami Gmina Wyszków oraz nasza parafia.

zdjęcia w galerii

 

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22