Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 1745  gości oraz 0 użytkowników.


Proszę, idźcie z Jezusem przez życie. To trudna droga, ale jedyna pewna – biskup Tadeusz Bronakowski zwrócił się do młodzieży, która 28 maja przystąpiła do sakramentu bierzmowania.

- Nie traćcie życia, uganiając się za sprzedawcami fałszywych iluzji, o których mówił papież Franciszek. Przekonują, że istnieje łatwo osiągalne szczęście. Staniecie w obliczu wyboru między trudnym szczęściem a łatwym nieszczęściem. Jeśli będziecie żyć Duchem Świętym, nie przegracie swojego życia doczesnego i wiecznego. Stańcie się świadkami Jezusa Chrystusa w XXI w. - do młodych apelował ksiądz biskup.
Podczas bierzmowania ochrzczeni otrzymują, przez namaszczenie czoła i nałożenie ręki szafarza, dar Ducha Świętego. Młodzieży dziękujemy za wytrwałe przygotowania do tego ważnego momentu. Wielkie podziękowania kierujemy również do ks. Stanisława Kućmierowskiego i animatorów poszczególnych grup, którzy nie szczędzili czasu, serca i wysiłku, by młodzież była dobrze przygotowana: Marzeny Lach-Wiśniewskiej, Michała Sarnackiego, Magdy Dziubiel, Krzysztofa Leszczyńskiego, Elwiry Ciach, Marioli Rogulskiej, Agaty Łojek, Renaty Ciach, Agnieszki Karamuz.

zdjęcia w galerii

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22