Intencje mszalne
Poniedziałek 18 marca
630- O Boże błogosławieństwo dla pielgrzymujących do Wilna
630- †Halinę Krawczyk – greg.
630- †Józefa Chmielaka
630- Za dusze w czyśćcu (poza parafią)
630- †Jana Orłowskiego – greg. (poza parafią)
700- †Mieczysława, Jana, Zofię Krysiaków – greg.
700- †Henryka, Wacławę (k) i Waldemara Wieczorków
700- †Wandę i Bolesława Rosińskich
1800- †Sabinę Elżbietę Fijałkowską - popogrzebowa
1800- †Kazimierę, Edwarda, Rozalię, Władysława Księżników, Apolonię i Stanisława Piotrowskich
1800- †Zofię Kłodzińską
1800- †Alicję Wysocką (2. rocznica śmierci)
Wtorek 19 marca
630- †Halinę Krawczyk – greg.
630- †Józefa Suskiego i syna Andrzeja, dziadków Lewartowskich
630- †Władysława i Józefę (k) Balów
630- W int. Matki Bożej (poza parafią)
630- †Jana Orłowskiego – greg. (poza parafią)
700- †Stanisława i Czesławę (k) Oleksiaków oraz ich synów
700- †Józefa Jerzego Książaka i dusze w czyśćcu
700- †Józefa Lechwę, Andrzeja Luca
1800- †Mieczysława, Jana, Zofię Krysiaków – greg.
1800- †Józefę (k), Antoniego, Zdzisława Skoczków
1800- †Józefa Szurawskiego i Józefę (k) Skoczeń - imieninowa
1800- †Marzenę Kurowską – popogrzebowa
Środa 20 marca
630- †Halinę Krawczyk – greg.
630- †Bronisławę (k) i Jana Kapeluszów
630- †Męża Jana, Janinę Brzozowską i dusze w czyśćcu
630- †Za rodziny (poza parafią)
630- †Jana Orłowskiego – greg. (poza parafią)
700- †Mieczysława, Jana, Zofię Krysiaków – greg.
700- †Franciszka Chmiela – w rocznicę śmierci
700- †Leokadię Piątek – od dzieci z rodzinami
1800- †Teresę Przybysz - popogrzebowa
1800- †Henryka Kuleszę
1800- †Władysława Budnego – 1. rocznica śmierci
Czwartek 21 marca
630- †Halinę Krawczyk – greg.
630- W intencji Bogu wiadomej
630- †Jana Orłowskiego – greg. (poza parafią)
900- †Józefa, Czesławę (k), Jadwigę Wygryzów
900- †Janinę Muszyńską – od Marii i Jerzego Czerwińskich
1100- †Józefę (k) i Stanisława Chmielów
1100- †Irenę i Wacława Ciunajków i zmarłych z ich rodziny
1700- †Mieczysława, Jana, Zofię Krysiaków – greg.
1700- †W intencji Bogu wiadomej
1900- †Mariana Siemieniaka (7. rocznica śmierci), Zofię, Piotra i Stanisława Siemieniaków
1900- †Hieronima Blocha
Piątek 22 marca
630- †Halinę Krawczyk – greg.
630- †Mieczysława, Jana, Zofię Krysiaków – greg.
630- †Jana Orłowskiego – greg. (poza parafią)
900- †Henrykę (k), Mariana, Tadeusza Garbarczyków
900- †Antoniego Grzymałę i Teofilę (k) Grzymałę, Bogdana Szulca
1100- †Stanisławę (k), Franciszka, Andrzeja Wróblów i dziadków Wróblów
1100- †Wacława Wiśniewskiego
1700- †Antoninę, Franciszka, Józefa Wróblów i Stanisława Książaka
1700- †Bogdana Maciejewskiego (20. rocznica śmierci)
1900- †Annę Wyszyńską (2. rocznica śmierć)
1900- †Wiesławę (k) Wróbel – od chrześnicy Arlety
Sobota 23 marca
630- †Halinę Krawczyk – greg.
630- †Marię Wachowską
900- †Jana i Genowefę Wygryzów
900- †Krystynę, Mariana Gierków
1100- O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej dla Marty i Marcina w 10. rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci
1100- †Teodora Chmielewskiego, dusze w czyśćcu
1700- †Mieczysława, Jana, Zofię Krysiaków – greg.
1700- †Wandę Krawczyk i zmarłych z rodziny Krawczyków
1900- †Józefa Chumę
1900- †Jerzego Wiśniewskiego i jego rodziców
1900- †Jana Orłowskiego – greg. (poza parafią)
Niedziela 24 marca
630- †Józefa Kamińskiego (23. rocznica śmierci)
800- †Halinę Krawczyk – greg.
800- †Aleksandra, Władysława Polaków i rodzicó
930- †Mieczysława, Jana, Zofię Krysiaków – greg.
1100- O Boże błogosławieństwo dla Marka w 36. urodziny
1230- Zmarłych z rodzin Wróblów, Krakowskich, Srokowskich i Krawczyków
1600- †Wiesława Gudyna (3. rocznica śmierci) i zmarłych z rodziny Gudynów
1800- †Jana Orłowskiego – greg. (poza parafią)
1800- Msza św. wspólna
- †Stanisławę (k) – 10. rocznica śmierci oraz męża Stanisława Gemzałę
- O Boże błogosławieństwo dla Karoliny w 30. urodziny
- †Henryka Bańkowskiego – od pracowników Spedigroup
- †Teresę Przybysz – od koleżanek i kolegów z piekarni INTEREUROPOL
- †Ryszarda Oleksiaka, córkę Danutę Rudnik
- †Jerzego Serokę (21. rocznica śmierci), zmarłych z rodzin Seroków i Skurów
- †Kazimierza Lipskiego, jego rodziców i rodzeństwo
- †Annę Kłos
- †Barbarę Powierzę
- Intencje 11 – 17 marca 2024
- Intencje 4 - 10 marca 2024
- Intencje 26 lutego - 3 marca 2024
- Intencje 19 – 25 lutego 2024
- Intencje 12 - 18 lutego 2024
- Intencje 5 – 11 lutego 2024
- Intencje 29 stycznia – 4 lutego 2024
- Intencje 22 – 28 stycznia 2024
- Intencje 15 – 21 stycznia 2024
- Intencje 8 – 14 stycznia 2024
- Intencje 1 - 7 stycznia 2024
- Intencje 25 - 31 grudnia 2023
- Intencje 18 - 24 grudnia 2023
- Intencje 11 - 17 grudnia 2023
- Intencje 20 - 26 listopada 2023
- Intencje 13 – 19 listopada 2023
- Intencje 6 – 12 listopada 2023
- Intencje 30 października - 5 listopada 2023
- Intencje 23 – 29 października 2023
- Intencje 16 – 21 października 2023 r.
- Intencje 9 - 15 października 2023
- Intencje 2 – 8 października 2023
- Intencje 25 września – 1 października 2023
- Intencje 18 – 24 września 2023 r.
- Intencje 11 – 17 września 2023
- Intencje 4 – 10 września 2023 r.
- Intencje 28 sierpnia – 3 września 2023
- Intencje 21 – 27 sierpnia 2023
- Intencje 14 – 20 sierpnia 2023
- Intencje 7 – 13 sierpnia 2023
- Intencje 31 lipca – 6 sierpnia 2023
- Intencje 24 – 30 lipca 2023
- Intencje 17 – 23 lipca 2023
- Intencje 10 – 16 lipca 2023
- Intencje 3 – 9 lipca 2023
- Intencje 26 czerwca – 2 lipca 2023
- Intencje 19 - 25 czerwca 2023
- Intencje 12 - 18 czerwca 2023
- Intencje 5 - 11 czerwca 2023
- Intencje 29 maja - 4 czerwca 2023
Nabożeństwa
MSZE ŚWIĘTE:
Niedziela:
- 6:30,
- 8:00,
- 9:30,
- 11:00 - z udziałem Dzieci,
- 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
- 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
- 18:00 - z udziałem Młodzieży.
Poniedziałek - Sobota:
6:30, 7:00, 18:00.
Wieczór Zadumy
Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».
Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22