Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 1740  gości oraz 0 użytkowników.


1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej. Z tej racji Msze św. w zmienionym porządku: o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 12.00, 16.00 i 18.00. Msze św. komunijne o godz. 10.00 i 12.00.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzieci do I Komunii Świętej. Bóg zapłać ks. Pawłowi i paniom katechetkom. Bóg zapłać dyrektorom szkół, nauczycielom, wychowawcom, a szczególnie rodzicom i rodzicom chrzestnym. Bóg zapłać rodzicom za dar ołtarza. Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości, w piękny wystrój naszego kościoła. Za posługę dziękujemy p. organiście, p. kościelnemu, służbie liturgicznej ołtarza.

3. Bóg zapłać paniom ze Wspólnoty Adoratorów Krwi Chrystusa za pomoc w posprzątaniu kościoła.

4. Biały tydzień rozpoczynamy od poniedziałku o godz. 18.00.

5. W poniedziałek 13 maja z racji rocznicy objawień fatimskich o godz. 17.30 zapraszamy na różaniec.

6. Dzisiaj o godz. 15.00 przy rondzie na ul. Sowińskiego Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji naszego miasta i Ojczyzny, a po Mszy o godz.18.00 adoracja prowadzona przez zespół „Ubogaceni”.

7. W każdy czwartek zachęcamy do trwania na modlitwie w Godzinie Świętej, od 23.00 do 24.00, zaś w piątki o godz. 19.00 zapraszamy rodziców i dzieci na adorację dziecięcą oraz adoracje prowadzoną przez wspólnotę Gloriosa Trinita.

8. W sobotę o godz.18.00 w sanktuarium św. Rodziny będzie Msza Święta i wprowadzenie relikwii błogosławionej rodziny Ulmów w ramach peregrynacji po naszej diecezji. Program nabożeństw umieszczony jest na stronie internetowej i plakatach. Zachęcamy do uczestnictwa i do modlitwy za nasze rodziny przy relikwiach błogosławionej rodziny Ulmów. Jest to ważne wydarzenie. Relikwie te będą w kilku parafiach naszej diecezji i mamy ten dar, iż będą w naszym mieście, w sanktuarium św. Rodziny. Z racji peregrynacji nie będzie wieczoru filmowego.

9. W sobotę 1 czerwca, w Dzień Dziecka zapraszamy rodziny (rodziców, opiekunów, ciocie, wujków, babcie, dziadków wraz z dziećmi) na pielgrzymkę jednodniową do św. Lipki i Mikołajek. W programie m.in. pokaz organów barokowych z ruchomymi figurami, rejs statkiem po jeziorach mazurskich, spotkanie z misiem. Zapisy w zakrystii i u ks. Pawła.

10. W przyszłą niedzielę Zesłanie Ducha Świętego, o godz. 14.30 Msza św. dla rodzin z dziećmi z niepełnosprawnościami.

11. Taca w przyszłą niedzielę na tzw. cele inwestycyjne - na spłatę wykonania pokrycia blachą, części płaskiej kościoła nad salkami.

12. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie majowym po Mszy św. o godz. 18.00 i nowennie do Ducha Świętego.

13. Z inicjatywy wychowawczyni, dzieci klasy III Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie napisały do Ojca św. Franciszka list. W odpowiedzi papież udzielił dzieciom, rodzinom i nauczycielom błogosławieństwa. Dzieciom komunijnym życzył m.in., aby stale wzrastały w mądrości i łasce u Boga i u ludzi.

14. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i na kościół. Bóg zapłać naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.

15. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, do czytania Pisma św., książek i prasy katolickiej.

16. Po nagrodę życia wiecznego odeszła śp. Dorota Wasilewska l. 59 z Wyszkowa. Wieczny odpoczynek…

 Ogłoszenie przed Komunią Rocznicową, która odbędzie się 26 maja. Próby:

w środy 15 i 22 maja o godz. 16.30 – SP1 i SP w Kręgach (komunia godz. 10.00)

we wtorki 14 i 21 maja o godz. 16.30 – SP w Rybnie i Szkoła Językowa (komunia godz. 12.00)

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22