Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 2006  gości oraz 0 użytkowników.


 1. Dzisiaj XI niedziela zwykła. O godz. 14.30 Msza św. dla rodziców z dziećmi z niepełnosprawnością.
 2. Dzisiaj o 14.00 poświęcenie pól w Kręgach i Michalinie.
 3. Składamy serdeczne Bóg zapłać o. Juliuszowi, karmelicie bosemu z Warszawy za wspólną modlitwę, głoszone Słowo Boże. Zachęcamy do nabywania i przyjmowania szkaplerza.
 4. Na terenie przykościelnym została ustawiona figura św. Józefa. Niech św. Józef wyprasza nam potrzebne łaski, szczególnie dla naszych rodzin.
 5. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, na kościół, z racji poświęcenia pól. Kręgi Nowe ofiarowały 600 zł, Rybno 1.100 zł. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary. Dziękujemy naszym parafianom, gościom i tym, którzy chodzą do naszego kościoła.
 6. Zbliża się czas urlopów i wakacji. Planujmy swój czas tak, aby uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii i trwać na modlitwie osobistej. Zachęcamy do odwiedzania sanktuariów czy uczestnictwa w pielgrzymkach pieszych bądź rowerowych.
 7. W każdy czwartek zachęcamy do trwania na modlitwie w Godzinie Świętej, od 23.00 do 24.00.
 8. Pamiętajmy o stosownym stroju podczas Mszy św. i nabożeństw. Jest to czas spotkania z Chrystusem, zatem nas, wierzących, zobowiązuje to do godnego zachowania i ubioru.
 9. Wszystkich, którzy mieszkają na terenie naszej parafii, a nie są zapisani w księgach parafialnych, prosimy o zgłaszanie się i zapisywanie do parafii, by móc bez przeszkód załatwiać różne sprawy kancelaryjne.
 10. Zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu, czytania Pisma św., prasy katolickiej.
 11. W wakacje, w dniach od 15 do 19 lipca, zapraszamy dzieci od klasy II szkoły podstawowej i starsze na obóz w Bieszczadach. W programie: zwiedzanie Kazimierza Dolnego, Lublina, Przemyśla, wyjścia w góry i pobyt nad wodą nad Jeziorem Solińskim. Koszt 930 zł. Zapisy i więcej informacji u ks. Stanisława.

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

 • 6:30,
 • 8:00,
 • 9:30,
 • 11:00 - z udziałem Dzieci,
 • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
 • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
 • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22