Polecamy

 

drl


 

http://www.lomza.oaza.pl/

 


 

 

http://www.gloriosatrinita.pl

 


 

 

http://www.lomza.odnowa.org/

Odwiedza nas 6381  gości oraz 0 użytkowników.


1. Dzisiaj V niedziela zwykła, po Mszy Świętej o 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu.
2. Młodych, którzy pragną w najbliższym czasie zawrzeć sakrament małżeństwa, zachęcamy do wzięcia udziału w tzw. kursie przedmałżeńskim. Odbędzie się on w dniach 10 i 11 oraz 24 i 25 lutego. Katechezy obowiązują wszystkich, którzy chcą zawrzeć sakrament małżeństwa.
3. W niedzielę 11 lutego o godz. 12.30 będzie uroczyste wprowadzenie relikwii św. Walentego, a także poświęcenie pierścionków zaręczynowych i błogosławieństwo małżonków. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. bp. Janusz Stepnowski. Zapraszamy na Mszę św. wszystkich młodych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa, a także małżonków, by modlić się za wstawiennictwem św. Walentego.
4. W przyszłą niedzielę wypada również wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i światowy Dzień Chorego. O godz. 9.30 zapraszamy na Mszę Świętą z namaszczeniem chorych.
5. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Składamy serdeczne Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i gościnność, otwarte serca, za obiady i kolacje. Dziękujemy za ofiary składane na kolędę i kościół. Bóg zapłać sołtysom za zorganizowanie kolędy na wioskach. Wszystkim za wszystko składamy staropolskie Bóg zapłać. Jeśli kogoś nie było, a życzy sobie, aby ksiądz przyszedł, pomodlił się i pobłogosławił mieszkanie, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii celem ustalenia terminu.
6. Zapraszamy na pielgrzymkę samolotową do Hiszpanii i Francji w terminie od 16 do 23 sierpnia 2024 r. W programie min. Lourdes - Costa Brava - Monserrat - Barcelona. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii u ks. Pawła.

Kaplica Wieczystej Adoracji

 

 button-1

Nabożeństwa

 

MSZE ŚWIĘTE:


Niedziela:

  • 6:30,
  • 8:00,
  • 9:30,
  • 11:00 - z udziałem Dzieci,
  • 12:30 - z udziałem wspólnoty Gloriosa Trinita,
  • 16:00 - (przez okres wakacyjny nie odprawiana)
  • 18:00 - z udziałem Młodzieży.


Poniedziałek - Sobota:

6:30, 7:00, 18:00.

Więcej...

Wieczór Zadumy

Wieczór Zadumy

Duch Święty zstąpił na Niego, w postaci cielesnej niby gołębica, a z nieba odezwał się głos: «Tyś jest mój Syn umiłowany, w Tobie mam upodobanie».

Ewangelia wg Św. Łukasza 3, 22